Komu sluší pecky

Náušnic existuje mnoho různých typů. Zvolit správné náušnice ke každé příležitosti však není úplně jednoduché: Zatímco do práce se hodí obyčejné, nevýrazné, k večerním šatům lze vzít něco víc extra. Na neformálním večírku, kde není předepsaný dress code, je pro změnu skvělé zazářit s extravagantními kousky.

Stejně tak se různé typy náušnic hodí pro různé typy žen. Jemnější pro drobné blondýnky, výraznější pro tmavovlásky. Strukturované náušnice vypadají krásněji na ženách s rovnými vlasy. Těm, které mají vlasy vlnité či kudrnaté, sluší více jednodušší, hladké náušnice.

V neposlední řadě by se měla volba vhodných náušnic podřídit délce vlasů. Ženy, které mají dlouhé vlasy, mají takřka neomezené možnosti – mohou si vybrat jakýkoliv typ. Ženy s krátkým sestřihem by se naopak měly vyhnout dlouhým náušnicím. Nejlépe k jejich celkové vizáži sednou pecky.

V dlouhých vlasech se mohou pecky trochu ztrácet, ale u krátkých vlasů krásně vyniknou. Na druhou stranu neodvádějí pozornost od tváře. Jen si to představte: Když si krátkovlasá žena vezme třeba velké kruhy, úplně se za ně schová. Každý, kdo se na ni podívá, uvidí především ty náušnice. Když si ovšem vezme pecky, každý uvidí pěknou ženu, která umí vkusně volit doplňky.

Příklady náušnic - pecek:

Stříbrné náušnice srdíčka - peckyStříbrné náušnice Alice s bílými zirkonyStříbrné náušnice srdíčka s bílými zirkony

Líbil se Vám článek? Ohodnoťte jej.
0 z 5 - hlasujících: 0
Děkujeme za vaše hodnocení.