Stříbrné šperky nestárnou

Krásné šperky z bílého drahého kovu provázejí lidstvo už od dob starověku. Archeologům se podařilo najít šperky staré více než 4 000 let. Spolu se zlatem a mědí tak patří k nejdéle používaným šperkařským kovům vůbec. I když dnes se u nás stříbro již netěží, je nedílnou součástí české historie.

Číst dál...

Jak se správně skladují šperky

Milujete své šperky a chcete je uchovat co nejdéle krásné? Pak byste je měli vhodným způsobem skladovat. Jestliže s nimi totiž nebudete zacházet správně, můžete je, klidně i nedopatřením, poškrábat, zdeformovat, nebo třeba připravit o lesk.

Číst dál...

Vybíráte náušnice? Zohledněte přitom svůj vkus

Krásná žena se stylovými náušnicemi

Krásné náušnice jsou ozdobou každé ženy, jejich výběr ale může být složitý. Kromě samotného vzhledu šperku je totiž nutné brát ohledy i na jeho tvar, velikost, praktičnost, druh zapínání nebo třeba na cenu. 
Jak se v tom všem zorientovat? Nemějte strach, tento praktický průvodce vám poradí, jak vybrat ty pravé stříbrné náušnice právě pro vás.

Číst dál...

První náušnice - jaké jsou ty pravé?

První náušnice pro princeznu

Každá maminka nám dá jistě za pravdu, že chce pro své dítě vždy jen to nejlepší. Vztahuje se to i na výběr náušniček, které mají malou princeznu provázet v prvních letech jejího života. Jaké jsou však ty pravé právě pro vaši holčičku? Na ty, i na jiné otázky, se zaměříme v tomto článku.

Číst dál...

Výhody zapínání na šroubek

Jestli se bojíte, že náušnice někde ztratíte a už se s nimi nikdy neshledáte, vyhněte se puzetě nebo cvakačce. Často mívají ve zvyku se “bezdůvodně” rozepnout a zatoulat se.

Číst dál...

Komu sluší pecky

Náušnic existuje mnoho různých typů. Zvolit správné náušnice ke každé příležitosti však není úplně jednoduché: Zatímco do práce se hodí obyčejné, nevýrazné, k večerním šatům lze vzít něco víc extra. Na neformálním večírku, kde není předepsaný dress code, je pro změnu skvělé zazářit s extravagantními kousky.

Číst dál...

Klasické zapínání – v čem je tak skvělé?

Náušnic je tolik! Jak si mezi nimi vybrat ty pravé? Bude to chtít hodně pečlivý výběr – a je dost možné, že nákup neskončí u jednoho páru. To, jak budou náušnice vypadat, je hodně individuální záležitost. Záleží čistě na vašem vkusu a stylu oblékání. Výběr ale spočívá také na dalších věcech než jen na vzhledu. V potaz určitě budete brát také materiál, cenu, nebo způsob, jakým se náušnice zapínají.

Číst dál...

Kontaktujte nás

Informace