Odvažte se – noste na uších výrazné kruhy

Náušnic není nikdy dost, to určitě potvrdí každá milovnice šperků. Jaké ale vybírat? Se kterými náušnicemi uděláte opravdový dojem? Vyzkoušejte výrazné kruhy. Nejen, že vás díky nim nikdo nepřehlédne, kruhy jsou momentálně in!

Svou popularitu si vychutnaly v osmdesátých letech. Nosila je prakticky každá žena. Pak ovšem zájem o ně opadl. Móda se ale neustále vrací a opakuje, takže jsou zpátky i kruhové náušnice. Možná si říkáte, že to nejsou ty pravé šperky pro vás, připadají vám příliš výrazné nebo dokonce extravagantní. Zkrátka se domníváte, že se k vám vůbec nehodí. To ale vůbec není pravda – stačí trochu kuráže a odvahy. Kruhy dokáží každý outfit doladit k naprosté dokonalosti. Dají mu úplně jiný ráz.

Na běžné nošení do práce bohatě postačí menší jednoduché kruhy ze zlata či stříbra. Na večírek či jinou „lepší“ příležitost zvolte výraznější náušnice: masivní, s větším průměrem a nějakým zajímavým zdobením. Podívejte se na naši nabídku kruhových náušnic. Najdete zde jak jednoduché bezkamenové kousky, tak zdobené se zirkony. U zdobených si můžete zvolit, zda chcete jednořadé, dvouřadé či dokonce trojřadé kruhy. Objevte také kouzlo kruhů se speciálním protažením, které vkusně zakryje vytahanou ušní dírku.

Drobná rada na závěr: Pamatujte, že se kruhy nesnesou s dalšími výraznými doplňky. Obzvlášť náhrdelník volte raději decentnější, abyste ve špercích nezanikla.

Příklady náušnic - kruhy:

Jednořadové kruhy se zirkonyDvouřadové náušnice kruhy se zirkonyStříbrné náušnice kruhy - 30 mm

Líbil se Vám článek? Ohodnoťte jej.
2 z 5 - hlasujících: 1
Děkujeme za vaše hodnocení.